Pokochać Siebie

PROGRAM TOTALNEJ ZMIANY

RECEPTA „NA ŻYCIE”

Biegnąc przez życie,  każdy z nas szuka nowych rozwiązań – obserwujemy świat. Uczymy się nowych metod, które z założenia mają zmieniać naszą codzienność. Pytamy się wielkich autorytetów z naszego otoczenia,  jak dotarli do miejsca, w którym są teraz? Ciągle poszukujemy recepty, która ma pokazać nam drogę oraz sposoby mierzenia się z wyzwaniami, które my sami, często nazywamy problemami.

Ta gonitwa powoduje, że nasze związki się rozpadają lub w ogóle nie mamy czasu, by je stworzyć. Nierzadko, wpadamy w „kocioł finansowy”, który nas przytłacza. Zachowujemy się tak, jakbyśmy mieli żyć 200 lat, a przecież nie wiemy, ile lat nam pozostało. Często mówimy: “mam na to jeszcze czas”. W codziennej pogoni za nieznanym,  zapominamy o tym,  co najważniejsze…

POKOCHAĆ SIEBIE

Pracowałem i pracuję z osobami o przeróżnym statucie społecznym i ekonomicznym. Moimi klientami są topowi biznesmeni, managerowie, sprzedawcy, jak również ludzie z marginesu społecznego. Każdy z tych przypadków jest „jedynym w swoim rodzaju”, jednak w każdym z nich,  na początku trzeba było przejść dokładnie przez ten sam etap…

Pokochać siebie – najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. Pokochać siebie oznacza odszukać w sobie to, co najlepsze. Zbudować motywację, zaakceptować swoje słabości, zbudować poczucie własnej wartości. W tej drodze niemal zawsze musisz pokonać własne słabości, wygrać ze swoimi złymi nawykami, zacząć szczęśliwe życie w zgodzie z własnymi wartościami. Nie chodzi o narcyzm, ale o zdroworozsądkowe, pełne szacunku podejście do samego Siebie. Pokochać siebie to zmiana sposobu myślenia, dzięki której możemy zacząć pracę nad świadomy i właściwym zarządzaniem samym sobą.

Każdy ten etap musi przejść.  Właśnie dlatego stworzyłem program Pokochać Siebie – event otwarty dla wszystkich tych, którzy wiedzą,  że mogą więcej i chcą to osiągnąć. Dla wszystkich tych, którzy mając świadomość własnego potencjału, wciąż nie mogą odnaleźć sposobów jego wykorzystania.

BASIC – POKOCHAĆ SAMEGO SIEBIE

Jednodniowe spotkanie, na którym skupiamy się na fundamentach pięciu obszarów, które są kluczowe dla każdego człowieka na drodze do szczęścia oraz niezależności (również tej finansowej) – na drodze, do pokochania samego siebie:

  • Rozwój osobisty  (dokąd zmierzam i dlaczego?)
  • Nasze środowisko Rodzina/Przyjaciele (kim się otaczam?)
  • Zdrowie (jak się czuję, jak żyję?)
  • Finanse (czy czuję się bezpieczny i mam swobodę finansową?)
  • Duchowość  (co nadaje mojemu życiu sens?)

Jeżeli któryś z powyższych obszarów jest u Ciebie nieuporządkowany i blokuje Cię na drodze do pełni szczęścia, gwarantuję, że pokażę Ci narzędzia, których stosowanie pozwoli zmienić Twoje życie. Wiem to, bo wszystko o czym piszę przeżyłem i sprawdziłem na sobie oraz w pracy z wieloma innymi osobami. Uwierz,  czasem drobne zmiany w zakresie codziennych zachowań wystarczą,  aby znacząco podnieść jakość Twojego życia.

pokochac

INTENSIVE – ZARZĄDZAĆ SAMYM SOBĄ

Na szkoleniach biznesowych zawsze powtarzam: „nie możesz skutecznie kierować zespołami ludzkimi, jeżeli nie potrafisz w sposób właściwy,  zarządzać samym sobą”. Zasada ponadczasowa i uniwersalna: zestawiane ze sobą światy – Życia i Biznesu – mają bardzo wiele punktów wspólnych.

Niezależnie od „roli”,  w której obecnie czujesz się nieswojo – rodzica, partnera, szefa czy pracownika – musisz wiedzieć, że wszystko o czym marzysz, możesz osiągnąć dzięki rozwojowi swoich mocnych stron (często nieodkrytych), które tkwią w każdym z nas. Wrodzone kompetencje rozwijane w świadomy sposób,  pozwolą Ci osiągnąć spokój wewnętrzny oraz dadzą Ci siłę do osiągania kolejnych, coraz większych sukcesów.

Pokochać Siebie Intensive,  to 3-dniowy trening pogłębiający tajniki zarządzania samym sobą w obszarze pięciu podstawowych filarów szczęścia oraz w obrębie lokalizowania i rozwoju swoich mocnych stron. To kompleksowa dawka wiedzy potrzebnej do dalszego samodzielnego wyznaczania oraz realizowania kolejnych życiowych celów. Celów, które w przypadku każdego z nas są przecież zupełnie inne.

CZY JESTEŚ GOTOWY?

Jeżeli wiesz, że są w Twoim życiu obszary, w których mógłbyś  lub  powinieneś, a przede wszystkim chcesz być lepszy – przyjdź. Pokażę Ci, jak to zrobić –  jak marzenie zmienić w plan,  jak plan ożywić,  jak być spełnionym człowiekiem.

Pamiętaj – nie ma co czekać! Czas,  to jedyne aktywo, którego nigdy nie odzyskasz.

Pomogę zrobić Ci ten pierwszy krok.

Andrzej Cichocki

CENA:

155 zł (1 dzień)