POWER OF LIFE

To nie jest szkolenie... ,,The power of life” to podróż przez życie, w którym przystankami są sukcesy i porażki, a stacją końcową – szczęśliwe życie, czyli takie nad którym masz kontrolę. Podczas tej podróży ja jestem Twoim przewodnikiem. Poprowadzę Ciebie w taki sposób, że zrozumiesz i odnajdziesz siłę, którą masz w sobie, podejmiesz przełomowe decyzje. Zrozumiesz, gdzie jesteś w dniu dzisiejszym i dlaczego? Osiągniesz przemianę w pięciu obszarach szczęścia, po to by żyć szczęśliwie.

Nasza wspólna podróż będzie trwała przez 3 dni. Podczas tej podróży zgromadzisz umiejętności i nowe kompetencje. Uzyskasz dostęp do narzędzi, które zmaksymalizują Twoją efektywność.

To będzie niezwykłe przeżycie, po którym będziesz wdzięczny, szczęśliwy i silny. TO PRZEŻYCIE BĘDZIE TYLKO TWOJE. ZRÓB TO DLA SIEBIE – BO TY JESTEŚ WAŻNY. TY JESTEŚ WYJĄTKOWY. TY ZASŁUGUJESZ NA SZCZĘŚCIE I TY TYM SZCZĘŚCIEM BĘDZIESZ SIĘ DZIELIŁ Z INNYMI.

NIE MÓW, ŻE MASZ WAŻNIEJSZE SPRAWY, ŻE NIE MASZ WYSTARCZAJĄCEJ ILOŚCI PIENIĘDZY. NIE MÓW, ŻE NIE WIERZYSZ, ŻE NIE CHCESZ I ŻE NIE POTRZEBUJESZ. SKORO TO CZYTASZ, TO ROBISZ TO Z JAKIEGOŚ POWODU. PO PROSTU ZRÓB TO, PONIEWAŻ NIE STAĆ CIĘ NA MARNOWANIE ŻYCIA – PRZEŻYJ ZE MNĄ TĘ NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ. TO BĘDZIE JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH PODRÓŻY TWOJEGO ŻYCIA.

TRASA PODRÓŻY

DZIEŃ 1 PUNKT PRZEŁOMOWY

Nasze życie zmienia się w jednej chwili – ta chwila to punkt przełomowy. Oczywiście jest wiele zdarzeń, jest upływ czasu, ale zmiana następuje w jednej chwili - w jednym momencie.
A. POTĘGA NATURY
B. GDZIE DZISIAJ JESTEM ?
C. PRZEŁOM
D. NARZĘDZIA
E. PRACA
I. Praca samodzielna w zeszycie szkoleniowym
II. Praca w grupach - ćwiczenia
III. Praca domowa
1. Zadania do zrobienia
2. Podsumowanie szkolenia – co mi dał dzisiejszy dzień  - samodzielnie

DZIEŃ 2 PODRÓŻ

Nasza podróż zaczęła się w dniu naszych urodzin i wciąż trwa. Podróż tę odbywamy na różne sposoby. Czasami samodzielnie, czasami w jakimś towarzystwie. Tę podróż odbywamy w dwóch połączonych ze sobą światach: wewnętrznym i zewnętrznym. Nie zdając sobie sprawy z tego, że nasze wewnętrzne uwarunkowania wpływają na to, jak ta podróż wygląda na zewnątrz.
F. START
G. PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI
H. DROGA
I. NARZĘDZIA
J. PRACA
I. Praca samodzielna w zeszytach szkoleniowych
II. Praca w grupach
III. Praca domowa
1. Zadania do zrobienia – dopracowanie action planu
2. Podsumowanie szkolenia – co mi dał dzień dzisiejszy – samodzielnie

Pol
DZIEŃ 3 PRZEMIANA

Przemiana powinna mieć charakter trwały. Dlatego tego dnia pracujemy nad zaprogramowaniem naszego umysłu w taki sposób, żeby to co zostało wypracowane ożyło w nas.

K. UMYSŁ JEST JAK SPADOCHRON – ZABIJA KIEDY SIĘ NIE OTWIERA
L. DUCHOWOŚĆ
M. KIEDY SIĘ ROZWIJAMY, TWORZYMY NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ, W KTÓREJ MAMY CO OFIAROWAĆ INNYM
N. INTEGRACJA
O. PRACA
I. W zeszytach szkoleniowych
II. W grupach
P. NARZĘDZIA

Efektem naszej podróży będzie Twoja droga w przyszłość – uwzględniająca Ciebie i Twoje szczęście. Będzie to droga, którą odbyć możesz tylko Ty. Ja razem z Tobą przygotuję plan tej podróży w przyszłość. Będziesz gotowy używać  action planu, który stanie się przewodnikiem po Twoim życiu.
Zapraszam  – ja jestem gotowy dać Ci swój Czas i Słowo

Andrzej

CENA:

1800 zł (3 dni)